Angola

View listings

Realigro.cz je první celosvětový internetový realitní vyhledávač, na kterém si můžete prohlížet nabídky domů na prodej v Angola

Nemovitosti na prodej v Angole

Angola je země v jižní Africe. Luanda je hlavní město.

Hraničí na sever s Konžskou republikou, na východě se Zambií a na jihu s Namibií. Součástí země je také enkláva Cabinda.

Angola je pro africký kontinent velmi důležitou zemí, neboť je třetím největším producentem ropy. S tím souvisí i trh s nemovitostmi, ve skutečnosti ceny nemovitostí k prodeji v Angole sledují trend ceny ropy a v důsledku toho nalézáme vysoké ceny, které odradí zahraniční investory, kteří chtějí koupit nemovitost na prodej v Angole .

Procento nemovitostí určených k prodeji v Angole, které byly skutečně prodány, je ve srovnání s celkovým počtem prodaných nemovitostí na trhu tak malé, že výsledné procento je 0%.

Na pomoc trhu s bydlením v Angole bylo postaveno několik rezidenčních komplexů, které se setkaly s dobrou poptávkou.

Kupující nemovitosti k prodeji v Angole jsou hlavně společnosti, které potřebují velký počet jednotek, aby se ubytovali své zaměstnance.

V posledních letech díky ceně ropy, která se mírně snížila a pokračujícímu boji proti korupci ze strany vlády umožnil určitý rozvoj trhu s nemovitostmi, který začal přitahovat stále více zahraničních kupujících, kteří jsou ochotni využít této příležitosti ke koupi. nemovitost k prodeji v Angole.

Nejzajímavější města Angoly, kde hledat nemovitosti k prodeji jsou Luambo, Bié, Huambo, Moxico, Kwanza Sul, Lobito a Uíge.

  •  
    Stěhování do Angoly. Zahraniční a žijí v Angole

        Teplo je cítit, a teď jsme přímo v srdci letní sezóny. Tam jsou ti, kteří hledají chladnější místo, a ti, kteří chtějí plně užívat slunce a moře. Ale jeden prvek je společný všem: nalezení místa, které vyhovuje vašim potřebám. Jak víte, v Realigro se vždy snažíme vytvořit řešení, které ...

Mapa, vývoj cen a statistiky

Souvisejících reklam

Stav: NEW NO RESIDENT SPECIFIKACE Přízemí: 1 apartmá, 1 kuchyň s dávkovačem a 1 společenská místnost 1. patro: 2 apartmá a 1 normální pokoj, 1 ob...
Cod. 22323

Prodat Zemědělská půda, Angola, Luanda, Luanda, ..

Reserved negotiation
Prodat
Zemědělská půda

500000 m²
pozemky na prodej
Mapa, vývoj cen a statistiky
 
 
2005-2020 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preference

    Pro lepší využití stránek Realigro si nastavte své preference ohledně jazyka, měny, čtverečních metrů nebo čtverečních stop.

    Set se Nezobrazovat znovu
BB